• Czas realizacji

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W GRUDNIU 2018 BĘDĄ REALIZOWANE PO NOWYM ROKU!

 

 

 

Czas realizacji zamówień zależny jest przede wszystkim od dostępności na naszym magazynie, ale też od wybranego producenta oraz kolekcji.

 

W przypadku tapet dostępnych na naszym magazynie: 

Przy zamówieniu złożonym w dzień roboczy do godziny 13:00 - wysyłka następuje jeszcze tego samego dnia.

Przy zamówieniu złożonym w dzień roboczy po godzinie 13:00 lub w weekend - wysyłka następuje następnego dnia roboczego.

Jeśli bardzo zależy Państwu na czasie a zamówienie zostało złożone w dniu roboczym po godzinie 13:00 ale przed 15:30 - warto skontaktować się z infolinią pod nr: 661 536 836 - zobaczymy co da się zrobić.

 

W przypadku tapet dostępnych na zamówienie:

Czas realizacji zależy od wybranego producenta. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje:

 as creation   Tapety AS Creation - czas realizacji wynosi z reguły do 14 dni, jednak w przypadku zamówień złożonych (i opłaconych jeśli wybrana została "płatność przelewem") w danym tygodniu do godziny 10:45 w środę - wysyłka towaru nastąpi w kolejnym tygodniu we wtorek/środę. Tak więc wtedy czas realizacji wyniesie 7 dni.

 

mayakprint  Tapety Mayakprint - czas realizacji wynosi z reguły do 5 dni. 

 

marburg Tapety Marburg - czas realizacji wynosi z reguły do 14 dni, jednak w przypadku zamówień złożonych (i opłaconych jeśli wybrana została "płatność przelewem") w danym tygodniu do godziny 12:00 w poniedziałek - wysyłka towaru nastąpi w kolejnym tygodniu we wtorek/środę. Tak więc wtedy czas realizacji wyniesie 10 dni.

 

rasch  Tapety Rasch - czas realizacji wynosi z reguły do 10 dni. W przypadku zamówień złożonych (i opłaconych jeśli wybrana została "płatność przelewem") w danym tygodniu do godziny 10:00 w czwartek - wysyłka towaru nastąpi w kolejnym tygodniu we wtorek/środę. 

 

ps international Tapety PS International - czas realizacji wynosi z reguły do 14 dni.

 

tapety ścienne Erismann Tapety Erismann - czas realizacji wynosi z reguły do 21 dni, jednak dużo wzorów mamy dostępnych na magazynie i wtedy wysyłka następuje w ciągu 3 dni. Dla ułatwienia przy każdym produkcie Erismann'a znajduje się  informacja "Czas realizacji". 

 

modne tapety ugepa Tapety Ugepa - czas realizacji wynosi z reguły do 21 dni, jednak dużo wzorów mamy dostępnych na magazynie i wtedy wysyłka następuje w ciągu 3 dni. Dla ułatwienia przy każdym produkcie Ugepa znajduje się informacja "Czas realizacji". 

 

modne fototapety consalnet  Fototapety Consalnet - czas realizacji wynosi do 7 dni.

 

Fototapety na sciane komar Fototapety Komar - czas realizacji zależny jest od konkretnego wzoru. W celu potwierdzenia dostępności skontaktuj się z naszą infolinią.

 

fototapety na sciane wizard genius Fototapety Wizard+Genius - czas realizacji zależny jest od konkretnego wzoru. W celu potwierdzenia dostępności skontaktuj się z naszą infolinią.

  

galerie Tapety Galerie - czas realizacji wynosi z reguły do 21 dni. 

 

 


Chcesz wiedzieć więcej na temat czasu realizacji wybranej tapety?

Skontaktuj się z naszą infolinią: 661 536 836, info@tapetowyraj.pl.